Poznaj Koordynatorów XX edycji CEMS Chance!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Cześć Kochani! Jestem Paweł i mam ogromną przyjemność koordynować XX edycję CEMS Chance. 
Koordynuję najlepszy zespół pod słońcem. Te superbohaterki i superbohaterzy już teraz pracują nad tym, żeby każdy, kto będzie częścią Chance poczuł się wyjątkowo. Łącznie w naszym zespole działa 35 osób!

Ideą i misją Chance jest dawanie szansy tym osobom, które mogą być jej pozbawione. To cudowna, ale i bardzo odpowiedzialna misja. I my – organizatorzy – chcemy podzielić się naszym #DajSobieSzansę.

Moja przygoda z projektami pewnie nie zaczęłaby się, gdybym pewnego
dnia na początku 3 klasy liceum nie okazał się leniem. Mimo, że
mieszkałem dość blisko szkoły któregoś dnia zdecydowałem się wsiąść do
autobusu zamiast wrócić na piechotę. Tam trafiliśmy ze znajomym na
plakat Zwolnionych z Teorii (jeśli ktoś nie słyszał, polecam się
zapoznać), który zachęcał do zrobienia własnego projektu na olimpiadę.
Postanowiliśmy się w to wkręcić i wpadliśmy w wir pracy. Efektem była
akcja “Jestem, I CO?” – seria filmów na Youtube łamiąca stereotypy. Co
prawda prawie oblałem przez to maturę z polskiego, ale w skrócie jeden mały, trochę naderwany plakat zmienił moje życie
praktycznie o 180 stopni i uważam, że za takimi okazjami warto się
rozglądać.

Napisz do mnie! pawel.domitrz@cemsclub.pl

Cześć!

Mam na imię Darek. Jestem na trzecim roku kierunku Globalny Biznes w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. 

Koordynuję sekcję barterów. Moje zadania to organizacja gadżetów, giftpacków i wszystkich barterów, których może potrzebować nasz projekt.

Pasjonuje mnie motoryzacja. Wykorzystuję każdą możliwą okazję, żeby przyjechać się nowym modelem samochodu, oczywiście
nie naruszając przy tym przepisów ruchu drogowego. Jeśli też śledzisz nowinki ze świata motoryzacji, na pewno się dogadamy!

Napisz do mnie! dariusz.chojnowski@cemsclub.pl

Darek
Donata

Cześć! 

Mam na imię Donata. W tej edycji Chance jestem koordynatorem zespołu zajmującego się rekrutacją. Dbam o to, żeby każdy z uczestników i mentorów był dobrze poinformowany, zbieram informacje zwrotne i sprawdzam formularze.

Jeżeli chodzi o #dajsobieszanse, w moim przypadku było to dołączenie do drużyny pływackiej! Zamiłowanie do pływania przerodziło się w prawdziwą pasje i cudowną przygodę życia, która nauczyła mnie tak wiele i ukształtowała jako człowieka. Zawiązałam wspaniałe przyjaźnie i nabrałam wiary w siebie, a co najważniejsze nauczyłam się, że dzięki ciężkiej pracy możemy osiągnąć naprawdę wszystko!

Napisz do mnie! donata.winniczuk@cemsclub.pl

Hejka! 

Jestem Ola, w CEMS Chance jestem odpowiedzialna za merytorykę, czyli naszych prelegentów i atrakcje, które Was czekają.

Myślę, że moją największą szansą było odkrycie pasji do nauki języków. W szkole podstawowej miałam raz zajęcia z języka hiszpańskiego i od razu pokochałam ten język. 

Aktualnie hiszpański jest dla mnie niczym drugi język, a dodatkowo nauczyłam się ekstra 2 innych i jestem w trakcie nauki kolejnego. 

Napisz do mnie! aleksandra.orzechowska@cemsclub.pl

 
Ola Orechowska
Nati Kubisiak

Hej, jestem Natalia! W Chance odpowiadam za Program Mentoringowy, czyli dbam o to, żeby każdy z mentorów, którzy będą z Wami pracować był dobrze przygotowany, zadania były ciekawe i angażujące, a Wasza relacja z mentorem przeradzała się w przyjaźń.

Jedną z szans, które wykorzystałam w życiu było wyrobienie patentu sternika. Uwielbiam pływać po mazurskich pojezierzach i zawijać do różnych portów w poszukiwaniu przygody, albo chociaż dobrego obiadu. Na wodzie czuję się prawdziwie wolna i niektórzy nazywają mnie piratem.Uwielbiam też grać w tenisa.

Razem z moją załogą (mentorami) będziemy Cię prowadzić przez burzliwe i nieznane, ale ciekawe wody!

Ahoj!

 

Napisz do mnie! natalia.kubisiak@cemsclub.pl

 

Cześć! 

Mam na imię Weronika, jestem na drugim roku w Szkole Głównej Handlowej na kierunku MIESI. W Chance odpowiadam za patronaty, granty i media. Dbam o to, żeby było o nas głośno na portalach informacyjnych i współpracuję z organizacjami, które obejmują Chance’a patronatem. 

Ogromną życiową szansą było dla mnie odkrycie swojej pasji do podróżowania. Przełamałam strach i od kilku lat podróżuję (czasem całkiem sama) w najróżniejsze zakątki świata. Uwielbiam też tańczyć.

Napisz do mnie! weronika.tomczyk@cemsclub.pl

Wero
Lidka

Hej! Nazywam się Lidia i jestem koordynatorką ds. Promocji. Wraz z zespołem prowadzę Chance’owe media społecznościowe i dbam o to, by jak najwięcej z Was dowiedziało się o Chance i żeby każdy był dobrze poinformowany o tym co się dzieje. Będziemy też dokładnie relacjonować całe wydarzenie.

Wykorzystaną szansą w moim życiu było zapisanie się na zajęcia gimnastyczne w szkole podstawowej. Od zawsze lubiłam wygłupiać się w domu, robić przewroty, gwiazdy, stanie na rękach, jednak nigdy nie myślałam, że będzie to moją największą pasją! Po kilku latach ćwiczeń udało mi się zdobyć mnóstwo medali i pucharów w zawodach grupowych oraz indywidualnych jednak największą nagrodą było zdobycie wiary w moje możliwości. Kocham też wieczory z dobrą książką i podróże.

Dziś śmiało mogę stwierdzić, że była to ogromna szansa na rozwój, nawiązanie przyjaźni oraz nauczenie się, że ciężka praca i chęci to klucz do sukcesu!

Napisz do mnie! lidia.szmytkowska@cemsclub.pl

Cześć! 

Nazywam się Agnieszka, w projekcie CEMS Chance nadzoruje Program Ambasadorski. Pracuję z naszymi wspaniałymi ambasadorami, którzy bardzo miło wspominają poprzednie edycje i chętnie dzielą się tym z Wami na naszych mediach.

Jestem bardzo szczęśliwa, że otrzymałam szansę współtworzenia tego wyjątkowego projektu. Bycie koordynatorem jednej z działek to wielka odpowiedzialność, ale i okazja do nauczenia się wielu rzeczy. Dzięki niej zdobędę nowe doświadczenia i wspomnienia, których nigdy nie zapomnę. 

Oprócz współtworzenia licznych projektów kocham jeździć na rolkach i zbierać grzyby. Są to rzeczy, które uspokajają i naprawdę pozwalają się wychillować po ciężkiej pracy.

Napisz do mnie! agnieszka.krakowiak@cemsclub.pl 

Aga Krakowiak
dav

Hejka, mam na imię Oliwia i w Chance zajmuje się finansami! Dbam o to, żeby budżet projektowy był dobrze zaprojektowany, a wydatki zgadzały się co do grosza.

Zaangażowałam się w CEMS Chance bo wierzę w jego ideę, że każdy zasługuje na szansę.

Taka szansą dla mnie był pewien filmik w internecie, w którym dziewczyna z wielką pasją opowiadała o swoim zamiłowaniu do języka angielskiego. Otworzyła mi oczy na to jak ważna jest znajomość języków obcych i pomogła zmienić niechęć do nauki, w prawdziwą przyjemność i zajęcie dające dużo satysfakcji.

Aktualnie ta droga doprowadziła mnie na Erasmusa do Porto, gdzie poznaję masę ciekawych miejsc i ludzi.

Napisz do mnie! oliwia.zbirog@cemsclub.pl

Hejka! Jestem Maja i studiuję finanse i rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej.

W Chance zajmuję się partnerstwami korporacyjnymi. Pozyskuję partnerów, którzy są zainteresowani szerzeniem dobra i wspierają naszą inicjatywę finansowo i merytorycznie. Bez nich organizacja projektu nie byłaby możliwa.

Bardzo interesuję się historią mody. Dla niektórych może to być nieoczywiste, ale mi sprawia dużo frajdy i uwielbiam dyskutować o tym z innymi pasjonatami. Moim zdaniem warto wyszukiwać właśnie takie małe rzeczy, które często prowadzą do odkrycia całego świata ciekawych historii. Byłam uczestniczką XII edycji Chance, który właśnie to mi uświadomił. Kiedyś zostanę redaktor naczelną Vouge i będę pisać modowe artykuły dla całego świata.

Cieszę się, że teraz mam okazję być częścią projektu, który daje szansę młodym osobom na obudzenie w sobie tego impulsu do działania!

Napisz do mnie! maria.jakubiec@cemsclub.pl

Maja
Michau

Hejka, mam na imię Michał i zajmuję się graficzną stroną CEMS Chance. Dbam o to, żeby szata graficzna na stronie była atrakcyjna i intersująca.

W Chance zaangażowałem się, bo uwielbiam dzielić się dobrem i wierzę że każdy zasługuje na taką szansę.

Poza tym uwielbiam grafikę komputerową i design, więc Chance jest dla mnie przedłużeniem pasji. Lubię też pograć w CS’a, więc jeśli chcesz możemy spróbować jakieś 1v1 (ale pewnie rozpykam Cię do zera :> )

Napisz do mnie (możesz rzucić mi wyzwanie!) michal.flis@cemsclub.pl

CEMS Club Warsaw
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Al. Niepodległości 162 pokój 66b
02-554 Warszawa

Napisz do nas!
chance@cemsclub.pl

Odwiedź nas na
Facebooku i Instagramie!