Poznaj Koordynatorów XIX edycji CEMS Chance!

Koordynator

Cześć Kochani! Jestem Karolina i mam ogromną przyjemność koordynować XIX edycję CEMS Chance. 
Koordynuję najlepszy zespół pod słońcem. Te superbohaterki i superbohaterzy już teraz pracują nad tym, żeby każdy, kto będzie częścią Chance poczuł się wyjątkowo. Łącznie w naszym zespole działa 40 osób!

Ideą i misją Chance jest dawanie szansy tym osobom, które mogą być jej pozbawione. To cudowna, ale i bardzo odpowiedzialna misja. I my – organizatorzy – chcemy podzielić się naszym #DajSobieSzansę.

Dla mnie taką szansą była decyzja o zaangażowaniu się w program Erasmus+ jeszcze w trakcie liceum. Dzięki niemu miałam możliwość wyjechać na projekty do m.in Niemiec i Holandii. To otworzyło mnie na wszystkie możliwości, które otwiera przed nami świat, ale także było źródłem nawiązania międzynarodowych relacji, które udaje mi się utrzymywać do dzisiaj.

Napisz do mnie! Karolina.modrzejewska@cemsclub.pl

Cześć!

Mam na imię Monika. Jestem na drugim roku kierunku Globalny Biznes w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. 

Koordynuję sekcję barterów. Moje zadania to organizacja gadżetów, giftpacków i wszystkich barterów, których może potrzebować nasz projekt.

Moją szansą była nauka jazdy na snowboardzie i łyżwach, co dzisiaj jest moją ogromną pasją. W wolnym czasie spędzam czas ze znajomymi albo pod kocykiem z wielkim kubkiem kawy i książką lub serialem.

Napisz do mnie! Monika.zero@cemsclub.pl 

Bartery
CP

Cześć! 

Mam na imię Marta. W tej edycji Chance jestem koordynatorem zespołu zajmującego się pozyskiwaniem partnerów korporacyjnych. Szukamy firm, które mogłyby wesprzeć nasz projekt finansowo.

Jeżeli chodzi o #dajsobieszanse, w moim przypadku było to dołączenie do zespołu tanecznego! Zamiłowanie do tańca przerodziło się w prawdziwą pasje i cudowną przygodę życia, która nauczyła mnie tak wiele i ukształtowała jako człowieka. Zawiązałam wspaniałe przyjaźnie i nabrałam wiary w siebie, a co najważniejsze nauczyłam się, że dzięki ciężkiej pracy możemy osiągnąć naprawdę wszystko!

Napisz do mnie! Marta.sapiezko@cemsclub.pl 

Hejka! 

Jestem Kasia, w CEMS Chance jestem odpowiedzialna za wszystkie grafiki, które widzicie na Facebook’u i Instagramie.

Myślę, że moją największą szansą było odkrycie pasji do nauki języków. W szkole podstawowej miałam raz zajęcia z języka hiszpańskiego i od razu pokochałam ten język. 

Aktualnie hiszpański jest dla mnie niczym drugi język, a dodatkowo nauczyłam się ekstra 2 innych i jestem w trakcie nauki kolejnego. 

Napisz do mnie! Katarzyna.wojcik@cemsclub.pl 

 
Grafika
Logistyka i finanse

Hej, jestem Paweł! W Chance odpowiadam za logistykę, czyli dbam o projekt od strony technicznej. Stoję też na straży na wypadek tzw. fuckupów, czyli jestem zawsze w gotowości rzucić się na pomoc reszcie zespołu kiedy coś nie idzie tak jak trzeba.

Moja przygoda z projektami pewnie nie zaczęłaby się, gdybym pewnego dnia na początku 3 klasy liceum nie okazał się leniem. Mimo, że mieszkałem dość blisko szkoły któregoś dnia zdecydowałem się wsiąść do autobusu zamiast wrócić na piechotę. Tam trafiliśmy ze znajomym na plakat Zwolnionych z Teorii (jeśli ktoś nie słyszał, polecam się zapoznać), który zachęcał do zrobienia własnego projektu na olimpiadę. Postanowiliśmy się w to wkręcić i wpadliśmy w wir pracy. Efektem była akcja “Jestem, I CO?” – seria filmów na Youtube łamiąca stereotypy. Co prawda prawie oblałem przez to maturę z polskiego, ale poświęcony czas nie poszedł na marne – poznaliśmy masę ciekawych ludzi, wyrobiliśmy sobie masę kontaktów w lokalnych mediach i wśród władz miasta, zdobyliśmy ogrom cennego doświadczenia i przeżyliśmy super przygodę. 

W skrócie jeden mały, trochę naderwany plakat zmienił moje życie praktycznie o 180 stopni i uważam, że za takimi okazjami warto się rozglądać.

Napisz do mnie! Pawel.domitrz@cemsclub.pl 

Cześć, salut! 

Mam na imię Ula, jestem na drugim roku w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Rachunkowość. Zaczęłam w tym roku również moją przygodę na romanistyce na Uniwersytecie Warszawskim, aby rozwijać moją francuską pasję.

Mam ogromną przyjemność i zarazem ogromny zaszczyt być Koordynatorem Merytoryki XIX Edycji Cems CHANCE. Jestem odpowiedzialna za merytoryczną stronę Chance’a, czyli: kontaktowanie prelegentów, planowanie harmonogramu czy też zadbanie o odpowiednią i interesującą tematykę warsztatów.

Jestem bardzo szczęśliwa, że otrzymałam szansę współtworzenia tego wyjątkowego projektu. Bycie koordynatorem jednej z działek to wielka odpowiedzialność, ale i okazja do nauczenia się wielu rzeczy. Dzięki niej zdobędę nowe doświadczenia i wspomnienia, których nigdy nie zapomnę.

Napisz do mnie! Urszula.fajkowska@cemsclub.pl

Merytoryka
Patronaty

Hej! Nazywam się Kamila i jestem koordynatorką ds. Patronatów, grantów i mediów. Moje zadania skupiają się na kontaktowaniu firm, organizacji i mediów w celu nawiązania współpracy niosącej obustronne profity. Dzięki Patronatom uzyskujemy dodatkową promocję projektu, wyróżniając go na tle innych wydarzeń, zwiększając jego rangę, a także pomoc finansową w postaci dotacji od fundacji.

Sytuacją, która przyniosła niesamowite efekty w moim życiu było zapisanie się na zajęcia gimnastyczne w szkole podstawowej. Od zawsze lubiłam wygłupiać się w domu, robić przewroty, gwiazdy, stanie na rękach, jednak nigdy nie myślałam, że będzie to moją największą pasją! Po kilku latach ćwiczeń udało mi się zdobyć mnóstwo medali i pucharów w zawodach grupowych oraz indywidualnych jednak największą nagrodą było zdobycie wiary w moje możliwości.

Dziś śmiało mogę stwierdzić, że była to ogromna szansa na rozwój, nawiązanie przyjaźni oraz nauczenie się, że ciężka praca i chęci to klucz do sukcesu!

Napisz do mnie! Kamila.gut@cemsclub.pl

Cześć! 

Nazywam się Dominika, w projekcie CEMS Chance nadzoruje Program Ambasadorski. Jest to pierwsza historyczna edycja, w której zdecydowaliśmy się ruszyć z taką inicjatywą. 

Kiedy byłam w podstawówce, uwielbiałam grać w piłkę nożną, jednakże w moim mieście nie było wówczas kobiecej drużyny, dlatego byłam zmuszona grać z chłopakami. Początkowo, koledzy nie doceniali mnie jednakże trener widząc mnie na treningach, dawał mi coraz więcej minut na boisku. Z meczu na mecz coraz częściej dawał mi szansę gry, aż stałam się podstawowym zawodnikiem. Okazję, którą dostałam wykorzystałam jak najlepiej, gdyż na jednym z turniejów zostałam zauważona, przez przedstawiciela kadry wojewódzkiej, co skutkowało powołaniem na obóz kadry.

Napisz do mnie! Dominika.karwowska@cemsclub.pl 

PA
Promo

Hejka, mam na imię Marysia i w Chance zajmuje się promocją. To ja w tym roku będę zasypywać wasze social media bardzo ciekawymi postami dotyczącymi projektu!

Zaangażowałam się w CEMS Chance bo wierzę w jego ideę, że każdy zasługuje na szansę.

Taka szansą dla mnie był pewien filmik w internecie, w którym dziewczyna z wielką pasją opowiadała o swoim zamiłowaniu do języka angielskiego. Otworzyła mi oczy na to jak ważna jest znajomość języków obcych i pomogła zmienić niechęć do nauki, w prawdziwą przyjemność i zajęcie dające dużo satysfakcji.

Czasem wystarczy posłuchać kogoś historii, żeby zainspirować się na całe życie. To właśnie chcemy zapewnić Wam w tym projekcie.

Napisz do mnie! Maria.krygier@cemsclub.pl 

Hejka! Jestem Wiktoria i studiuję finanse i rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej.

W Chance zajmuję się rekrutacją uczestników do projektu – już wiecie od którego teamu dostaniecie w formularzu te wszystkie kreatywne pytania. Chance to niezwykły projekt, można odkryć już w tak młodym wieku jak wiele możliwości czeka na nas, jeśli tylko odważymy się zrobić krok na przód.

W moim przypadku, takim przełomowym momentem uważam był bardziej impuls niż długo podejmowana decyzja.

W ostatniej klasie gimnazjum nagle postanowiłam, że chcę spróbować swoich sił w zespole wokalnym. Nie byłam nigdy pewna swoich umiejętności i przyjęcie mnie szczerze mnie zaskoczyło. Dzięki byciu członkiem takiego zespołu doszło w moim życiu do mini przełomu. Stałam się dużo bardziej otwarta i przełamałam odrobinę paniczny lęk przed występami na scenie.

Cieszę się, że teraz mam okazję być częścią projektu, który daje szansę młodym osobom na obudzenie w sobie tego impulsu do działania!

Napisz do mnie! Wiktoria.ruebenbauer@cemsclub.pl

Rekrutacja

CEMS Club Warsaw
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Al. Niepodległości 162 pokój 66b
02-554 Warszawa

Napisz do nas!
chance@cemsclub.pl

Odwiedź nas na
Facebooku i Instagramie!