Poznaj Koordynatorów XXI edycji CEMS Chance!

maja

Cześć Kochani!

Jestem Maja i mam ogromną przyjemność koordynować XXI edycję CEMS Chance! 💙🧡

Dbam o to, aby efekty pracy poszczególnych działek spięły się w piękną całość i super wydarzenie! Jest to trzecia edycja Chance’a, którą organizuję, ale sam projekt poznałam już dużo wcześniej… Byłam uczestniczką CEMS Chance XII, dzięki czemu doświadczyłam, ile radości i wspomnień daje ta inicjatywa i wiem, że nie może zabraknąć Was w najbliższej edycji! 

W wolnym czasie chętnie oglądam bieżące wydarzenia sportowe, a moimi ulubionymi są zawody skoków narciarskich:) Oprócz tego interesuję się historią mody.

Mam nadzieję, że poznamy się już w maju i spędzimy wspólnie super czas podczas CEMS Chance XXI ❤️ Do zobaczenia!

Cześć! 

Nazywam się Kamila i w tegorocznej edycji Chance zajmuje się partnerstwami barterowymi, czyli dbam o to, aby każdy uczestnik mógł cieszyć się GiftPackiem pełnym upominków i niespodzianek. 

To już druga edycja Chance, której jestem częścią, więc mogę powiedzieć, że emocje, które towarzyszą organizowaniu tego projektu są niepowtarzalne. Świadomość, że mogę przyczynić się do inspirowania młodych ludzi daje mi wiele radości. 

Jeśli właśnie nie piszę kolejnego maila do potencjalnego partnera prawdopodobnie jestem w kawiarni, czytelni SGH lub poszerzam swoją nieskończenie długą listę książek do przeczytania. 

Do zobaczenia już niedługo!

kamila
Wika

Hejo! 

Jestem Wicia i koordynuję w tym roku zespół Rekrutacji CEMSChance XXI! 
Wasze formularze rekrutacyjne zostaną stworzone oraz ocenione pod czujnym okiem mojego wspaniałego teamu! Nie możemy się doczekać Waszych odpowiedzi i jestem pewna, że przed nami niesamowicie ciężkie zadanie, aby wybrać tylko 30 uczestników. Co prawda, mamy troooszkę więcej obowiązków w Rekrutacji, ale po co Was zanudzać? 

Do CEMSChance dołączyłam już w poprzedniej edycji, ponieważ czułam, że to właśnie tam jest mi najbliżej sercem. Oczywiście się nie pomyliłam! CEMSChance to wspaniali ludzie, cudowne wspomnienia i znajomości, a nawet przyjaźnie na lata. 

Jeśli chodzi o moje zainteresowania, należy do nich psychologia – ostatnio dużo czasu poświęcam na rozwój osobisty i realizację celów. Poza tym, w tym roku szykuje mi się kurs instruktora kitesurfingu, więc jeżeli też macie zajawkę na sporty wodne to widzimy się na Helu! 

Nie mogę się doczekać tej edycji, zapowiada się naprawdę cudownie. Trzymam za Was kciuki i czekam, aby Was poznać – na początku poprzez formularze, a potem na żywo! 

Cześć! 

Nazywam się Julia i w XXI edycji CEMS Chance koordynuję zespół merytoryki. Dbam o wysoką jakość warsztatów i inspirujących spotkań, które zostaną zapamiętane na długo! 

Chance to inicjatywa, która niesie ogromną wartość nie tylko uczestnikom, ale także organizatorom, dlatego jest to już druga edycja, w której biorę udział. Trzeba podkreślić, że projekt jest wyjątkowy i wywołuje uśmiech na twarzy każdego, kto choć raz miał z nim styczność. 

Poza tym, uśmiech na mojej twarzy wywoła na pewno udany trening na ulubionej pływalni czy wolna chwila, którą mogę poświęcić grze na fortepianie.  

Rekrutujcie się i widzimy się już w maju!

jula
benczi

Hej!

Jestem Julia i w Chance zajmuję się zespołem Grafiki i Promocji, dzięki której możecie oglądać nasze postępy na social media;) Jest to druga edycja, w której uczestniczę, bo zimowa ujęła mnie za serce do tego stopnia, że nie wyobrażałam sobie końca przygody z Chance. 

W wolnym czasie próbuję swoich sił w sztuce, maluję i rzeźbię z gliny oraz oglądam dużo starego Hollywood, bawiąc się z moim kotem Kluską. Oprócz tego uwielbiam wychodzić z przyjaciółmi, szczególnie na różne Warszawskie eventy. 

Jeśli nadal nie jesteś przekonany/a do uczestnictwa w Chance, śledź nasze profile, a my pokażemy Ci, jaka przygoda Cię czeka.
To
co.… do zobaczenia niedługo!
 

Cześć! 

Jestem Julita i w zespole Chance XXI zajmuję się kontaktowaniem partnerów, których udział w projekcie pozwala naszym uczestnikom w pełni cieszyć się z pobytu w Warszawie. 

Najlepsze w CEMS Chance jest to, że ciężka praca całego zespołu jest w każdej edycji wynagradzana uśmiechem zainspirowanej i gotowej do działania młodzieży. Bardzo się cieszę, że mogę być częścią tego wydarzenia już po raz drugi. 

Poza działalnością studencką, w moim grafiku na stałe goszczą wizyty w kawiarniach, galeriach sztuki czy kinach.

Trzymam za Was kciuki i do zobaczenia podczas XXI edycji Chance’a!

julita
bartek

Hejka

Mam na imię Bartek i w tym roku zajmę się patronatami. 

Projekt Chance zawsze będzie dla mnie specjalny, ponieważ uwielbiam pomagać innym i czerpię z tego ogromną satysfakcję. Mam nadzieję, że każdy uczestnik otrzyma swoją “szansę” i razem z moimi kolegami i koleżankami uda nam się przygotować ją jak najlepiej. 

Jeśli chodzi o rzeczy niezwiązane z projektem, to jestem ogromnym fanem biznesowego podejścia do sportu, zwłaszcza koszykówki. Dodatkowo uwielbiam kontakt z ludźmi i pracę zespołową. 

Myślę, że nie trzeba Was namawiać do wypełnienia formularza! Przyjedźcie zobaczyć, co dla Was przygotowaliśmy!

Cześć!

Nazywam się Paweł i w tym roku koordynuję logistykę w projekcie CEMS Chance. 

Jest to już druga edycja, w której biorę udział jako członek zespołu Chance. Projekt ten jest bardzo wyjątkowy, wzbudza wiele pozytywnej energii oraz emocji, nie tylko wśród uczestników, ale też organizatorów. Dlatego też zdecydowałem się dołączyć do niego także w najbliższej edycji. 

Jeśli chodzi o mnie, do moich zainteresowań należy szeroko pojęty sport, a szczególnie F1. Poza tym ciekawi mnie kultura Azji oraz gry planszowe.  

Do zobaczenia już w maju!

paweł
kamil

Heja! 

Nazywam się Kamil i w tym roku mam przyjemność bycia jednym z koordynatorów inspirującego projektu jakim jest CEMS Chance. Jest to moja kolejna, już druga przygoda z tą inicjatywą i nie ukrywam, że nie mogę się doczekać! 

W XXI edycji moimi zadaniami są Program Ambasadorki i Mentoringowy, więc odpowiadam za zwiększenie zasięgu Chance’a dzięki uczestnikom poprzednich edycji oraz za przydzielenie każdemu z naszych uczestików mentora, który będzie najlepszą pomocną dłonią podczas trwania projektu. 

W czasie wolnym lubię uprawiać sporty takie jak żeglarstwo, jazda konna oraz na nartach czy bieganie. 

Do zobaczenia wiosną, niech was nie zabraknie, trzymajcie się! 

CEMS Club Warsaw
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Al. Niepodległości 162 pokój 66b
02-554 Warszawa

Napisz do nas!
chance@cemsclub.pl

Odwiedź nas na
Facebooku i Instagramie!